GİYAT Kimdir?

Hakkımızda

Girişim ve Yatırım Topluluğu… Adını geçerliliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek olan iki kavramdan alan bir topluluk…

Topluluğumuz her alanda çalışmalar yapan, üniversitemizin her bir öğrencisine hitap edebilen, geleceği etkileyebileceğinin farkında olan, büyük amaçlar ile kurulmuş büyük bir topluluktur. Sınırların sürekli zorlandığı bu zamanlarda yeni fikirler, yaratıcı zekalar büyük önem taşıyor. Bu yüzden biz, belli bir fakülte ile sınırlı kalmayı tercih etmeyerek bütün öğrencilerin ufkunu açmayı, onlara ilham vermeyi ve geleceği şekillendirmeyi hedefledik, yani girişimci insanlar yaratmayı hedefledik!

Dünya, girişimcilerin fark yarattığı bir yaşam alanıdır. Biz de fark yaratmak için yola çıktık. Girişimci bir topluluk olarak hedeflerimizi hiçbir zaman kısıtlı tutmadık ve hiçbir şeyi ulaşılamaz olarak görmedik. Biz dünya çapında işler yapmak ve sadece öğrencilere değil bütün insanlığa ilham kaynağı olmak için çalışıyoruz.

Peki yatırım?

Yatırımdan kastımız elbette şahıs olarak karlı işler yapmak değil, geleceği şekillendirecek alanlara yönelmektir. Kuşkusuz bu da en büyük yatırımdır.

Misyonumuz

Üniversite öğrencilerin ufkunu geliştirerek girişimcilik farkındalığı yaratmak.

Vizyonumuz

Tüm dünyada büyük farklar yaratan bütün girişimcilere ilham kaynağı olan, onlara yol gösteren uluslararası lider öğrenci topluluğu olmak.
Güncel Verilerimiz
0
+
Yıl
0
+
Etkinlik
0
+
Katılımcı Firma
0
+
Üye